Trwa akcja „Wyślij zdjęcie w kosmos” na pokładzie „Heweliusza”. Można sfotografować lub sfilmować siebie, swojego pupila lub ulubione miejsce, a następnie do 25 stycznia 2013 przesłać obraz na adres zdjeciewkosmos@gmail.com. Wszystkie materiały filmowe i zdjęciowe zostaną umieszczone na karcie pamięci zainstalowanej na pokładzie polskiego satelity naukowego „Heweliusz” i razem z nim polecą w kosmos. Więcej informacji i regulamin akcji znajduje się na stronie Fajna Sztuka.
Szczegóły na stronie: www.brite-pl.pl