Centrum Badań Kosmicznych PAN

tel. (+48) 224-966-200
Menu

Szkolenie: praktyczne zastosowania techniki GPS

Mając na uwadze coraz powszechniejsze zastosowanie techniki GPS w praktyce geodezyjnej chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę dotyczącą współpracy i szkoleń w tym obszarze.

Oferta obejmuje: wykłady, ćwiczenia ze sprzętem, pracę z oprogramowaniem. Zapewniamy wykładowców będących ekspertami w swoich dziedzinach (sprawdź nasze kwalifikacje),  bogaty program szkoleń (sprawdź jego szczegóły), ćwiczenia na najnowocześniejszym sprzęcie, rzetelnie i fachowo opracowane materiały dydaktyczne, zajęcia w małych grupach (8 do 10 osób).

Szkolenie prowadzone jest w cyklu 5-dniowym, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00, w tym godzinna przerwa obiadowa. 32 godziny szkolenia obejmują 10,5 godziny zajęć teoretycznych i 21,5 godzony zajęć ze sprzętem i oprogramowaniem. Szkolenia odbywają się będą w salach konferencyjnych CBK PAN w Warszawie.

Koszt szkolenia wynosi 1200 zł. od osoby i obejmuje koszty poczęstunków oraz komplet materiałów ze szkolenia. Kwota nie obejmuje natomiast kosztów dojazdu, pobytu oraz posiłków. Istnieje także możliwość przeprowadzenia szkolenia u zainteresowanych, jak również organizacja szkolenia w formie weekendowej (wg indywidualnych ustaleń).

Szczegóły oferty: szkolen@cbk.waw.pl.

Przewiń do góry