Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wspólnie z Centrum Badań Kosmicznych PAN i Centrum Astronomicznym Mikołaja Kopernika PAN podjęło decyzję o zorganizowaniu dodatkowej tury głosowania na imiona dla dwóch pierwszych polskich satelitów, które zostaną wyniesione na orbitę w ramach programu Brite.pl.
Czytaj więcej na: http://www.nauka.gov.pl/na-skroty/ankieta-polski-satelita/